English            
 انتخاب وب سایت
نوع خبر 
 
 
افتتاح نمایشگاه کتاب دانشگاهی فارسی در واحد شهرری
 
دکترکیانوش فتحی واجارگاه رییس واحد شهرری در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور تعدادی از معاونین، اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شده بود، گفت: برپایی نمایشگاههای کتاب در افزایش فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه دانشجویان بسیار موثر است و همچنین ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یکی از نیازهای اصلی جامعه برای رسیدن به توسعه علمی و فرهنگی پایدار می باشد که امیدوارم همه به این مهم توجه ویژه ای نمایند .

 وی همچنین با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور، نقش نظام آموزشی را در رفع این معضل اجتماعی مثمرثمر دانست و خاطرنشان کرد: باید زمینه و بستر لازم جهت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه ابتدا در خانواده ها و سپس در مدارس و مراکز آموزش عالی ایجاد شود. 
فتحی واجارگاه در پایان سخنان خود از تلاش و زحمات حوزه پژوهش به ویژه کارکنان اداره کتابخانه واحد شهر ری در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب تقدیر و تشکر کرد. 

شایان ذکر است در این نمایشگاه که به مدت 6 روز از تاریخ 16 /9 /92  لغایت 21 /9 /92 آماده ارائه خدمات به دانشجویان می باشد، بیش از هزار عنوان کتاب با موضوعات علمی، پژوهشی، فرهنگ  در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است و همچنین علاقه مندان می توانند کتب این نمایشگاه را با تخفیفی 10 الی 20 درصدی خریداری نمایند.  

گفتنی است ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه : نص، پوران پژوهش، مدرسان شریف، نیاز دانش، کیان، دانش نگار، آزاده، یساولی، علم و حرکت، انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، چاپ و نشر نظر، سازمان حسابرسی و نشر افق می باشند.

يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲  ۱۳:۳۷

آخرين تاريخ بازديد : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶  ۲۳:۴۹:۱۲
تعداد بازديد از اين خبر : 1741