قابل توجه اعضای محترم هیات علمی؛ آغاز ثبت‌نام بن کتاب

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۷ کد : ۴۷۵۵ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۷۶

 

  • اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه می‌توانند از اول تا چهارم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت‌نام از طریق سایتwww.bon.tibf.ir اقدام کنند.

  • بن خرید کتاب اساتید و هیات علمی ۲/۵۰۰/۰۰۰ هزار ریال است که ۷۵۰/۰۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین خواهد شد  و الباقی نیز توسط شخص دریافت کننده پرداخت می‌شود.

  • بن کارت‌های خرید کتاب فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهند داشت و نحوه ثبت‌نام در سایت به خوبی توضیح داده شده است.

مشارکت سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب

بر اساس دستوالعمل صادر شده از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزان مشارکت هر یک از سازمان‌ها و نهادها مشخص شده است. از این رو سازمان‌ها و نهادها نیز فرصت دارند از اول اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه نسبت به مشارکت و دریافت بن خرید کتاب اقدام کنند.

  • کار بررسی درخواست‌ها از تاریخ ۳ اردیبهشت ماه خواهد بود و از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه نیز در صورت موافقت با درخواست‌ها بن‌های خرید کتاب به متقاضیان ارایه خواهد شد.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 


نظر شما :