افتتاح نمایشگاه کتاب دانشگاهی فارسی در واحد شهرری

۱۷ آذر ۱۳۹۲ | ۱۷:۰۷ کد خبر : ۳۳۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۹۹
 
دکترکیانوش فتحی واجارگاه رییس واحد شهرری در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور تعدادی از معاونین، اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شده بود، گفت: برپایی نمایشگاههای کتاب در افزایش فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه دانشجویان بسیار موثر است و همچنین ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی یکی از نیازهای اصلی جامعه برای رسیدن به توسعه علمی و فرهنگی پایدار می باشد که امیدوارم همه به این مهم توجه ویژه ای نمایند .

 وی همچنین با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور، نقش نظام آموزشی را در رفع این معضل اجتماعی مثمرثمر دانست و خاطرنشان کرد: باید زمینه و بستر لازم جهت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه ابتدا در خانواده ها و سپس در مدارس و مراکز آموزش عالی ایجاد شود. 
فتحی واجارگاه در پایان سخنان خود از تلاش و زحمات حوزه پژوهش به ویژه کارکنان اداره کتابخانه واحد شهر ری در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب تقدیر و تشکر کرد. 

شایان ذکر است در این نمایشگاه که به مدت 6 روز از تاریخ 16 /9 /92  لغایت 21 /9 /92 آماده ارائه خدمات به دانشجویان می باشد، بیش از هزار عنوان کتاب با موضوعات علمی، پژوهشی، فرهنگ  در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است و همچنین علاقه مندان می توانند کتب این نمایشگاه را با تخفیفی 10 الی 20 درصدی خریداری نمایند.  

گفتنی است ناشران شرکت کننده در این نمایشگاه : نص، پوران پژوهش، مدرسان شریف، نیاز دانش، کیان، دانش نگار، آزاده، یساولی، علم و حرکت، انجمن علمی اقتصاد شهری ایران، چاپ و نشر نظر، سازمان حسابرسی و نشر افق می باشند.


نظر شما :